MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 14424100

nr 1442 4100

Skänk

1920-tal, Björk / stenskiva. Bredd: 101. Djup: 46 cm, höjd: 82 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.200 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:51:21